אמיר בר-לב,

עורך דין לענייני משפחה בחיפה

לוחמי הגטאות 12, נהריה
שיבת ציון 38, חיפה

לחצו על המספר לשיחה ישירה

ברוכים הבאים למרכז המשפטי לענייני משפחה בחיפה של עורך דין אמיר בר-לב.

28 שנים שאני מייצג לקוחות בתחום המשפחה. אני מאמין בלתת שירות אנושי, מהיר, ומקצועי, וחשוב מהכל:
במחיר הוגן!
עורך דין לענייני משפחה בצפון
מוזמנים לדבר איתי. אני זמין בכל שעה, 24 שעות ביממה.
*לחיצה על המספר תחייג אלי:
או

שתכתבו את מספר הטלפון שלכם בטופס, ואני אתקשר אליכם בחזרה:

מה הופך אותי לעורך דין לענייני משפחה ברמה הגבוהה ביותר בחיפה?

יותר מ-1000

לקוחות שייצגתי בחיפה

97%

נצחונות בענייני משפחה

- 28 -

שנות ניסיון בדיני משפחה

1

מדורג בצמרת המשפטית בחיפה

ביקורות אמיתיות שהלקוחות שלי בחיפה השאירו באתר מדרג:

אני מתמחה בפתרון בעיות משפחתיות מורכבות שדורשות טיפול מיידי.

אם יש לכם בעיה דחופה במחוז חיפה, כתבו כאן את מספר הטלפון שלכם, ואתקשר בחזרה מיד.

מהדרום ועד חיפה - כללי אצבע - איך תזהו עורך דין שמתמחה בענייני משפחה?

איך מזהים עורך דין המתמחה בדיני משפחה?

עורך דין לענייני משפחה עוסק במגוון התחומים הקשורים להקמה, ניהול ופירוק משפחה. תחומים אלו הם רבים ומגוונים ועוסקים בין היתר בהסכמים בין בני זוג, ניהול מעמד ידועים בציבור, טיפול בצוואות וירושות, ענייני משמורת ואפוטרופסות, ייפוי כוח מתמשך וכמובן ניהול והובלה של הליכי גירושין. הצורך בעורך דין מקצועי ומנוסה אשר מבין בכל הפרטים הקטנים והמורכבים בתחום הוא גדול.

ההבדל בין עו"ד כללי לבין עורך דין המתמחה בדיני משפחה

לרוב, בתחומים אחרים בהם עוסקים עורכי הדין, כל ההסכמים נעשים על גבי חוזים כתובים ומסודרים. הבעייתיות העיקרית בתחום דיני המשפחה הינה ההסכמים וההבטחות, אשר ניתנים לרוב בעל פה וללא כל סימוכין בכתב. כתוצאה מכך, פעמים רבות קורה מצב בו כל אחד מבני המשפחה מפרש את ההסכם שנעשה כראות עיניו, ולא ניתן להתחקות אחר הפרשנות המדויקת.

איך בוחרים עורך דין המתמחה בדיני משפחה?

כדי לבחור עו"ד לענייני משפחה ראוי, רצוי לבחון מגוון אלמנטים, כדלקמן: כימיה: הדבר החשוב ביותר במסגרת בחירת עורך דין משפחה או עורך דין גירושין, הוא כי יש כימיה ביניכם לבין עורך הדין שלכם. עליכם לבחור עורך דין שאיתו תרגישו נוח וכן תוכלו לפרט באוזניו את העובדות הלא נעימות.

פגישת ייעוץ ואפיון

כלל ראשון בבחירת ייצוג משפטי הוא התאמת הייצוג למטרות הלקוח, תיאום ציפיות וליבון צרכים. הצעד הראשון, החשוב וההכרחי ביותר, הוא פגישת ייעוץ ואפיון עם עו"ד לענייני משפחה. במסגרת פגישה זו מתבהר ללקוח המצב המשפטי שבו הוא נתון, כמו גם סיכוייו בהליך המשפטי.

תפקיד עורך הדין בגירושין

זהו כמובן אחד התפקידים הידועים והמוכרים ביותר של עורך דין לענייני משפחה, ואין זה פלא. תפקידו של עורך דין משפחה במקרה של גירושין הוא קריטי מאין כמוהו, ויכול להשפיע רבות על צורתם ועל אופיים של הגירושין. במסגרת הליך הגירושין יש לעורך הדין מספר תפקידים: גישור גירושין חלק חשוב מאוד בטיפולו של עו"ד לענייני משפחה הוא גישור בעת גירושין (ועל כן מומלץ לפנות לעו"ד משפחה שהינו מגשר).

הגשת תביעת הגירושין

על אף שמדובר בשלב יחסית מוקדם של ההליך, אין למעט בחשיבות ליוויו של עורך דין כבר בשלב הזה. מערכת דיני המשפחה בישראל היא ייחודית משום שהיא משלבת הן דין דתי והן דין אזרחי. השילוב הזה מוביל לכך שאמנם את הגירושין עצמם ניתן לבצע רק בבית דין דתי, אך את הסכם הגירושין, הכולל את פרטי ההיפרדות, ניתן לערוך גם בבית משפט לענייני משפחה.

ניסוח הסכמים של ידועים בציבור

סטטוס הידועים בציבור משמש בני זוג שאינם רשאים להינשא זה לזה, בהתאם לחוקי הנישואים, למשל כאשר בני הזוג הם בני אותו המין, או היות אחד מבני הזוג נשוי לאחר. פעמים רבות סטטוס הידועים בציבור מוחל על בני זוג הרשאים להינשא זה לזה אך אינם מעוניינים בכך.

הגשת בקשות ליישוב סכסוך גירושין

תכליתו של ההליך ליישוב סכסוך הוא לאפשר לצדדים ליישב את סכסוכם בדרך של גישור, בהסכמה ובדרכי שלום ולהימנע/למזער את הצורך בהתדיינות משפטית.

עורך דין לענייני משפחה בחיפה במחיר הוגן. הוגן מאוד!

יש לכם 3 דרכים לדבר איתי:

או

שתכתבו את המספר שלכם למטה.

את 28 שנות הניסיון שלי בתור

אי אפשר לנצח!