אמיר בר-לב,

עורך דין לענייני משפחה בקריות

לוחמי הגטאות 12, נהריה
שיבת ציון 38, חיפה

ברוכים הבאים למרכז המשפטי לענייני משפחה בקריות של עורך דין אמיר בר-לב.

28 שנים שאני מייצג לקוחות בתחום המשפחה. אני מאמין בלתת שירות אנושי, מהיר, ומקצועי, וחשוב מהכל:
במחיר הוגן!

התקשרו עכשיו לשיחה ללא התחייבות, בלחיצה על הכפתור:

עורך דין לענייני משפחה בצפון
מוזמנים לדבר איתי. אני זמין בכל שעה, 24 שעות ביממה.
*לחיצה על המספר תחייג אלי:
או
שתכתבו את מספר הטלפון שלכם בטופס, ואני אתקשר אליכם בחזרה:
מה הופך אותי לעורך דין לענייני משפחה ברמה הגבוהה ביותר בקריות?
יותר מ-1000

לקוחות שייצגתי בקריות

97%

נצחונות בענייני משפחה

- 28 -

שנות ניסיון בדיני משפחה

1

מדורג בצמרת המשפטית בקריות

ביקורות אמיתיות שהלקוחות שלי בקריות השאירו באתר מדרג:
אני מתמחה בפתרון בעיות משפחתיות מורכבות שדורשות טיפול מיידי.
אם יש לכם בעיה דחופה (בקריות או בכל מקום אחר), כתבו כאן את מספר הטלפון שלכם, ואתקשר בחזרה מיד.
המחירון המלא של עורך דין לענייני משפחה נחשף: בקריות, בחיפה ואפילו בדרום.
כמה עולה להתגרש?

השאלה כמה עולה להתגרש, נשאלת ללא הרף מפי אנשים ששוקלים להיפרד וחוששים מהמחיר הכלכלי של הפרידה – התשובה לשאלה הזו טמונה בהתנהלות שלכם. בכתבה זו נסביר כמה עולה להתגרש ומה עושה את ההבדל בין הליכי גירושין ארוכים ויקרים, לכאלו שמסתיימים במהירות וללא נזקים כספיים.

כמה עולה לעשות הסכם גירושין?

בדומה לכל שירות משפטי, הדבר תלוי מאוד בנסיבות המקרה ובמורכבות ההסכם. כך למשל, בני זוג אשר מתגרשים לאחר תקופה קצרה, ללא ילדים משותפים ומעט רכוש, זקוקים להסכם גירושין פשוט שעלותו יכולה להסתכם בכמה אלפי שקלים. לעומת זאת, כאשר מדובר בזוג אשר הקים משפחה אז יש צורך לכלול בהסכם הסדרי משמורת ומזונות.

עלות גישור גירושין:

גישור גירושין הוא ההליך המהיר והזול ביותר לגירושין. זאת בנוסף ליתרונותיו הרבים מהבחינה הרגשית של בני הזוג וילדיהם. גישור גירושין מורכב משני חלקים: הליך הגישור עצמו בו מנהלים בני הזוג משא ומתן ברוח טובה ומגיעים יחדיו להסכמות והכנתו הפיזית של הסכם הגירושין. מחירו של הליך גישור גירושין מקיף נע בין 5000 ₪ ל- 13,000 ₪ בממוצע לכל אחד מהצדדים כולל מע”מ (סה”כ 10,000 עד 26,000 ש”ח כולל מע”מ וכולל הסכם גירושין).

עלות תביעת גירושין בבית המשפט:

הסיבה המרכזית שמרבים להמליץ על הליך גירושין בהסכמה הינה כי החלופה, גירושין באמצעות תביעה בערכאה שיפוטית, עלולה להיות יקרה וקשה מנשוא. בתביעות גירושין אין מנצחים. גם אם אחד מבני הזוג ״זכה״ לכל מה שקיווה, המצב שנוצר הוא שהילדים נשארים עם הורים מנוכרים אחד לשני, הורה אחד (זה שהפסיד) עם יכולת תפקוד מוגבלת, וההורים – נשארים עם חסרון כיס שעלול להגיע ל 50,000 ₪ עד 100,000 ₪ לכל הורה ולעיתים אף יותר!

האגרות שיש לשלם לפתיחת תיק גירושין:

אגרות משולמות בבית הדין הרבני ובבית המשפט לענייני משפחה. פתיחת תיק לגירושין בבית הדין הרבני עולה כ- 450 ₪ לערך, כאשר תביעה לשלום בית מוזלת יותר ועומדת על סך של 300 ₪ לערך. תביעת גירושין שמוגשת בהסכמת בני הזוג עומדת על סך של 750 ₪ לערך. חשוב להדגיש שאגרות משתנות מפעם לפעם. כמו כן, בבית הדין הרבני יש לשלם אגרה בסך מאות שקלים כמעט על כל בקשת ביניים בתיק, כמו לדוגמא: בקשות לצווי ביניים או צווי מניעה ועוד.

ההוצאות שאחרי הגירושין:

גם לאחר שנפרדים בני הזוג באופן סופי יש לא מעט הוצאות אותן יש לקחת בחשבון. אחת ההוצאות הבולטות ביותר היא דמי מזונות לילדים קטינים. מזונות משולמים עבור כל ילד קטין כאשר הסכום המינימלי לילד נכון להיום הוא בין 1,350-1,400 ש”ח לכל ילד ובדרך כלל גם יותר, שכן הסכום אינו כולל דמי מדור והוצאות אחזקתו, וכן עלויות חינוך ובריאות מיוחדות. כך, במשפחה עם שלושה ילדים יצטרך הגרוש לשלם לילדיו באמצעות גרושתו סכום של 5,000 ש”ח לפחות. כאמור, מעבר לכך, ישנן הוצאות שוטפות נוספות, כמו המגורים בדירה אחרת על כל התשלומים הנלווים לכך.

עורך דין לענייני משפחה בקריות במחיר הוגן. הוגן מאוד!
יש לכם 3 דרכים לדבר איתי:
או
שתכתבו את המספר שלכם למטה.
את 28 שנות הניסיון שלי בתור
אי אפשר לנצח!
עורך דין לענייני משפחה - כל האמת לאמיתה
הליכים משפטיים של סכסוכי משפחה, גירושין, דיני ירושה, זכויות ילדים, תקיפה פיזית או רגשית במשפחה ועוד, הם נושאים מורכבים שדורשים התמחות אמיתית. כאן נכנס לתמונה עורך דין לענייני משפחה, אולי היחיד שיכול לספק הכוונה, משפט ועצות למי שהגיע אל מצבים אלו.
נתחיל מההתחלה: מי בכלל צריך עורך דין לענייני משפחה?

ענייני משפחה יכולים להיות מסובכים ומורכבים עבור כל אדם שנמצא במערכת יחסים משפחתית, כזו או אחרת. בין אם מדובר בפרידה, גירושים, דיני ירושה, קרבות משפחתיים או כל נושא משפחתי אחר, עורך דין לענייני משפחה יכול להציע תמיכה משפטית מקצועית. הכלל הוא שכל אדם שנמצא במערכת משפחתית, בין אם זה בתור בן/בת משפחה, בן/בת זוג, הורה או ילד, יכול להעזר בעורך דין כאשר נדרש ייעוץ משפטי.

שירותים משפטיים שיכול עורך הדין להציע

עורך דין לענייני משפחה מתמחה בטיפול בתהליכי משפחה הכוללים גירושין, חלוקת רכוש, דיני ירושה, זכויות הורים, סידורי יורשים וכל ייעוץ וליווי משפטי הנוגע לתא המשפחתי. עורך דין יכול לספק מידע משפטי, ליווי וייעוץ, תכנון וניהול אסטרטגי של התהליכים המשפטיים הנדרשים בכל מקרה מסוים.

תכלס, איך בוחרים עורך דין לענייני משפחה?

בחירת עורך דין לענייני משפחה הוא תהליך חשוב . כאשר מחפשים עורך דין, חשוב למצוא מקצוען המתמחה בדיוק בנושא המשפחתי שצריך עזרה בו. יש לבחון את הניסיון וההתמחות של העורך דין, לשאול שאלות, לבדוק תיקי עבודה קודמים ולקבל המלצות ממקורות מהימנים. בנוסף חשוב לתאם פגישה ראשונית עם עורך הדין כדי להעריך את העבודה המקצועית שהוא יכול להציע.

המחיר.

תשלום עבור שירותי עורך דין לענייני משפחה יכול להיות משתנה ולהיות תלוי במספר גורמים. גורמים אלו כוללים את הניסיון של עורך הדין, המורכבות של המקרה, מומחיות העורך דין ומסגרת העבודה המשוערכת. בדרך כלל, נהוג להסכים על דמי ייצוג בין העורך דין ללקוח במסגרת פגישה ראשונית, וכמה מתוכן משולמים מראש וכמה בהמשך, על סמך ההתקדמות המקרה.

עורכי דין בסיוע המשפטי

במדינות רבות, כולל ישראל, ישנם תוכניות סיוע משפטי בתחום המשפחה שמאפשרות לאנשים במעמדים פיננסים נמוכים לקבל שירותים משפטיים בעלות נמוכה או סימלית. בישראל לשמחתנו, קיימים עורכי דין נהדרים בסיוע המשפטי המלווים בנושאים משפחתיים.

איך תמצאו עורך דין לענייני משפחה שמתאים בדיוק עבורכם?

כאשר אדם נתקל בסבל או בקושי בתחום המשפחה, כמו גירושין, דיני ירושה או ענייני ילדים, ייתכן והדרך הטובה ביותר להתמודד עם הסיטואציה היא לפנות לעורך דין מיומן בתחום המשפחה. הבעיה היא שלמצוא עורך דין המתאים עבורכם יכולה להיות משימה מאתגרת. העורך דין שתבחרו יהיה אחראי לייעץ לכם בעניינים משפטיים וינהל את ההליך המשפטי המורכב והרגיש הזה, ולכן חשוב לבחון בקפידה את האפשרויות ולפעול בהתאם. הנה מספר טיפים שיכולים לעזור לך למצוא עורך דין לענייני משפחה שיתאימו לכם. אגב, עורכי דין לענייני משפחה בחיפה יש הרבה, אבל עורך דין בר-לב יש רק אחד!

מחקר מקיף

מחקר מקיף: על מנת למצוא עורך דין מתאים, יש להתחיל בביצוע מחקר מקיף. אפשרויות המחקר כוללות חיפוש באינטרנט, קריאת ביקורות והמלצות, והתייעצות עם מי שמבין בתחום. כדאי לבדוק את הניסיון של עורך הדין בתחום המשפחה ולוודא שהוא מתמחה בו ורק בו.

המלצות וביקורות

אחת הדרכים הטובות ביותר לקבל מידע אובייקטיבי על עורך דין היא לבדוק המלצות מהלקוחות הקודמים שלו ולקרוא ביקורות עליו באינטרנט. אפשר לחפש חוות דעת והמלצות בפורומים משפטיים, באתרים כמו מדרג, או ברשתות חברתיות שבהן ניתן לשאול על עורכי דין מומלצים בתחום המשפחה.

התייעצות ראשונית

כדאי לתאם פגישה ראשונית עבור הכרות. במהלך הפגישה הראשונית תוכלו לשאול שאלות ולדבר על הסיטואציה שלכם. יש לוודא שהעורך דין יכול להבין ולהתמודד עם האתגרים המיוחדים שלכם ושהתקשורת בינכם נעימה ויעילה.

תחושת נוחות ואמון

הרגישו שאתם יכולים לסמוך עליו!

עלות

עלות השירותים המשפטיים יכולה להיות עמומה, לכן כדאי לדבר על עלות השירותים בפגישה הראשונית ולוודא שהיא תתאים ליכולות שלכם.

לסיכום

למצוא עורך דין מתאים עבור ענייני המשפחה שלכם הוא תהליך חשוב ומאתגר. באמצעות מחקר מקיף, המלצות וביקורות, התייעצות ראשונית, תחושת נוחות ואמון, ועלות, תוכלו למצוא את העורך דין המתאים עבורכם. בסופו של דבר עורך דין המתאים יהיה בעל יכולות מקצועיות ואנושיות, יכול לתמוך בכם לאורך כל ההליך המשפטי ולספק לכם המלצות נכונות על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר לענייניכם המשפחתיים.